Restech - Inteligentné inštalácie

Čo sú inteligentné elektroinštalácie?

Priestor budúcnosti, v ktorom všetko funguje tak, ako chcete vy. Je dôležité, aby ste sa doma alebo v kancelárii cítili vždy tak pohodlne, ako sa len dá. Žalúzie sa automaticky sťahujú, svetlo sa samo zapne, nastaví sa vaša obľúbená teplota. Jednoducho sa všetko prispôsobí tomu, čo presne potrebujete. Miesto, kam chodíte oddychovať alebo pracovať, bude razom inteligentné – vám stačí pohyb prsta v aplikácii smartfónu.

Inovatívnosť

Inovácia, ktorá znamená pohodlie.

Flexibilita

Všetky systémy sa vám dokonale prispôsobia.

Spokojnosť

Váš priestor bude miestom, ktoré si zamilujete každý deň odznova.

Získajte najlepšiu cenovú ponuku.

Iba klik vás delí od 100 % pohodlia.

Alarm

Ochráňte seba, svoju rodinu a majetok. Alarmy sú spoľahlivé a jednoduché na ovládanie.

Teplota

Nech je vonku akokoľvek – u vás bude stále dokonalé počasie.

Efektívnosť

Energetická nenáročnosť vám ušetrí náklady.

Žalúzie

Žalúzie sa vám prispôsobia tak, že budete mať pocit, akoby skutočne mysleli za vás.

Audio

Kvalitné ozvučenie, ktoré môžete ovládať hoci aj zo sprchy.

Vyspelosť

Dom z budúcnosti môžete mať už dnes.

Portfólio

Máme viac než 100 spokojných klientov. To znamená viac než 100 zrealizovaných projektov. To znamená spokojné rodiny a zamestnanci po celom Slovensku.
1

Komunikácia

Stačí nám zavolať alebo napísať. Náš odborný tím sa s vami stretne a spolu preberieme náležitosti inštalácie – kde, čo, ako, dokedy. Áno, je to tak jednoduché. My vaše špeciálne priania nezahadzujeme, priam si ich vyžadujeme.

2

Inštalácia

Spracujeme vaše požiadavky a všetko dopredu pripravíme. Nasleduje samotná inštalácia, kde náš tím technických umelcov namaľuje tie najkrajšie káblové diela. Váš dom alebo kancelárie budú onedlho prichystané, aby vás zahriali a privítali – samé od seba.

3

Odovzdanie

Odovzdáme vám priestor, ktorý získal genius loci. Vaše návštevy budú unesené tým, ako všetko hladko a príjemne funguje. Teplota, svetlo, žalúzie, zabezpečenie, to všetko bude naladené presne podľa vášho vkusu.